61 880 04 97

O firmie - Fotoget - wywoływanie zdjęć online

Serwis internetowy www.fotoget.pl został stworzony by umożliwić Państwu wywołanie zdjęć w najwyższej jakość bez wychodzenia z domu, w prosty i funkcjonalny sposób. Jesteśmy profesjonalnym laboratorium fotograficznym zajmującym się obróbką materiałów światłoczułych od 1991r. Długoletnie doświadczenie, umiejętności, dbałość o szczegóły oraz doskonały sprzęt pomagają nam w realizowaniu usług na najwyższym poziomie.

Wywoływanie zdjęć przy użyciu najnowszych technologii

Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach laserowych firmy Noritsu i FUJI frontier pozwalających naświetlać zdjęcia w rozdzielczości HD niezależnie od formatu. Pragniemy by nasza praca pomogła Państwu realizować pomysłowe przedsięwzięcia związane z fotografią zarówno cyfrową jak i analogową. Proponujemy szeroką gamę formatów od 9x13 do 30x90 naświetlanych na najwyższej jakości materiałach firm FUJI i KODAK. By jakość naszych usług spełniała Państwa oczekiwania dwa razy dziennie przeprowadzamy pomiary densytometryczne maszyn. Dlatego też jesteśmy przekonani, że zlecenia będą wykonywane z należytą dokładnością. Żeby zachęcić obecnych i przyszłych klientów proponujemy najniższe ceny na rynku.

Stale udoskonalana jakość świadczonych usług

W związku z coraz większą konkurencją ciągle udoskonalamy jakość naszych usług i staramy się wychodzić naprzeciw klientom. Podążamy także za nowinkami technicznymi. Nasz personel jest otwarty na sugestie i wszelkie uwagi, które pomogą nam w pracy i przyczynią się do większej dostępności usług. Prosimy kierować je na adres kontakt@fotoget.pl. Fotografia jest naszą pasją, zatem wszystkie powierzone nam prace wykonujemy profesjonalnie i bardzo starannie.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół FotoGet